ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل مبینا نعمت زاده تکواندوکار زن ایرانی به همراه عکس های خانوادگی و شخصی مبینا نعمت زاده با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه مبینا نعمت زاده (Mobina Nemat Zadeh)

  • نام اصلی : مبینا نعمت زاده
  • متولد : 1385 تهران
  • زمینه فعالیت : ورزش تکواندو
  • پیشه : تکواندوکار
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :
  • قد :

بیوگرافی کامل مبینا نعمت زاده

مبینا نعمت زاده متولد 1385 در تهران تکواندوکار زن ایرانی است.بیوگرافی مبینا نعمت زاده تکواندوکار با ناگفته ها + زندگینامهبیوگرافی مبینا نعمت زاده تکواندوکار با ناگفته ها + زندگینامه

مبینا نعمت زاده - Mobina Nemat Zadeh

مبینا نعمت زاده - Mobina Nemat Zadeh

شروع تکواندو از کودکی

از 6سالگی تکواندو را شروع کردم و در رده خردسالان به عضویت تیم تهران درآمدم. همان زمان با اعزام به مسابقات کشوری به رغم این که حریفانم از من بزرگ تر بودند ، صاحب مدال طلا شدم. من اولین بازیکن جهان هستم که در 10سالگی به تیم ملی دعوت شده ام. پدرم عضو سابق تیم ملی پرورش اندام و مربی بدن سازی ام است که در رشد و پیشرفتم نقش زیادی داشت. از آقای کریمی ، مربی خوبم که مرا به این باور رساند که سن وسال مهم نیست و تلاش و پشتکار حرف اول را می زند ، خیلی تشکر می کنم.

مبینا نعمت زاده

گرایش تکواندو

تکواندو دو گرایش دارد : «کیوروگی» و «پومسه» و من کیوروگی کارم. پومسه یک سری حرکات ابداعی است که روی هوا اجرا می شود اما کیوروگی یک مسابقه تن به تن است که ناک اوتی دارد ، باید هوگو (ضربه گیر) تن مان کنیم و کلاه سرمان بگذاریم. فنون و حرکاتش حریف را از حال می برد و بی هوش می کند و گرایش المپیکی است.

مبینا نعمت زاده

افتخارات

سال 2017 در کشور ویتنام مدال طلا کسب کردم ، 2019 صاحب طلای آسیا در کشور اردن شدم و همان سال در رقابت های جهانی ازبکستان بر سکوی اول ایستادم و پرافتخارترین تکواندوکار نوجوان جهان شدم. تکواندو به من نظم ، ترتیب و برنامه ریزی آموخت و نتیجه گرفتم که در زندگی باید هدف داشته باشم و برای رسیدن به آن بجنگم.

در مسابقات تکواندو قهرمانی نوجوانان جهان در سال 2022 که در بلغارستان برگزار شد ، مبینا نعمت زاده در وزن 49- کیلوگرم همه رقبا را یکی بعد از دیگری شکست داد و روی سکوی قهرمانی جهان ایستاد.

مبینا نعمت زاده

الگوی ورزشی

«جید جونز» انگلیسی که دو مدال طلای المپیک در کارنامه اش دارد و تلاش و پشتکارش زیاد است. من از جونز آموختم که با هر باخت نباید ناامید و با هر برد هم نباید مغرور شد. هدف اصلی ام در تکواندو ، حضور در المپیک 2024 پاریس است و هدف کوتاه مدتم کسب مقام اول جهان در رده جوانان است که برایش به طور جدی و سخت تلاش می کنم.

مبینا نعمت زاده

عکس های اینستاگرام مبینا نعمت زاده

عکس های اینستاگرام مبینا نعمت زاده


منابع : نم نمک | مبینا نعمت زاده اینستاگرام/ مبینا نعمت زاده فیسبوک/ lfdkh kulj chni/صفحه شخصی مبینا نعمت زاده/مبینا نعمت زاده ویکی پدیا/ مبینا نعمت زاده تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(15 رای)
73.4%

نظر دادن