بازی پرسپولیس استقلال تهران و دربی پایتخت و نتیجه شهرآورد پرسپولیس تهران و استقلال و نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال و گزارش دیدار پرسپولیس و استقلال و حواشی بازی پرسپولیس و استقلال در لیگ برتر و بازی پرسپولیس و استقلال در جام حذفی و بازی پرسپولیس و استقلال در جام باشگاههای آسیا و اسامی بازیکنان بازی استقلال و پرسپولیس و اخطاری ها و اخراجی ها و مربیان بازی پرسپولیس و استقلال را در نم نمک ببینید.

گزارش و نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس

پرسپولیس 2 - استقلال 2گزارش و نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس + حواشیگزارش و نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس + حواشی

استقلال پس از یک شکست در 9 مسابقه اخیرش و کسب پنج پیروزی و سه مساوی ، امروز به دنبال برتری در دربی و بازگشت به صدر جدول بود؛ آبی ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه 2 با شوت ناگهانی امیرارسلان مطهری به گل رسیدند و نیمه اول را با برد پشت سر گذاشتند ، اما در ادامه پرسپولیس که نمایش بهتری ارائه کرده و حملات خطرناک تری داشت ، توانست در دقایق 51 و 66 توسط مهدی عبدی و وحید امیری به دو گل دست یابد و در آستانه برتری قرار بگیرد؛ سرخ پوشان که فرصت های گلزنی زیادی هم بجز دو بار گلزنی هدر داده بودند ، در ثانیه های پایانی غافلگیر شدند و روی حرکت و شوت زمینی مهدی قایدی دروازه خود را باز شده دیدند تا شهرآورد پایتخت با تساوی 2 بر 2 پایان پیدا کند.

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

معوقه هفته هشتم لیگ برتر؛ دوشنبه : 99/10/22 ؛ ساعت 16:35

استادیوم : آزادی/ بدون تماشاگر.

داور : رضا کرمانشاهی/ کمک ها : آرمان اسعدی و تورج عیوض محمدی؛ داور چهارم : حسن یوسفی/ کمک داوران پشت دروازه : بیژن حیدری و سید وحید کاظمی/ ناظر داوری : فریدون اصفهانیان.

استقلال :

سرمربی : محمود فکری

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

پرسپولیس :

سرمربی : یحیی گل محمدی

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

کارت زرد

استقلال پرسپولیس
سید احمد موسوی(41) محمدحسین کنعانی زادگان(76)
عارف غلامی(55) میلاد سرلک(81)

شرح گل :

استقلال 1 - پرسپولیس صفر (دقیقه 2: امیرارسلان مطهری) : اشتباه و ناهماهنگی در خط دفاعی پرسپولیس فرصت خوبی برای استقلال و ارسلان مطهری به وجود آورد تا این مهاجم با شوت روی پای دیدنی توپ را با تور دروازه پرسپولیس آشنا کند. (ویدیو)

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

استقلال 1 - پرسپولیس 1 (دقیقه 51: مهدی عبدی) : پاس بلند از خط دفاعی پرسپولیس و اشتباه مرادمند در زدن ضربه سر موجب شد تا توپ به مهدی عبدی برسد و این بازیکن با یک سرتوپ عالی محمد نادری و عارف غلامی را فریب دهد و با ضربه فنی پای چپ و زمینی دروازه استقلال را باز کند. (ویدیو)

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

استقلال 1 - پرسپولیس 2 (دقیقه 66: وحید امیری) : مهدی عبدی در سمت چپ زمین صاحب توپ شد و در حالی که دو مدافع استقلال را مقابل خود داشت ، با پاس رو به جلو احسان پهلوان را راه انداخت تا ارسال کوتاه او را وحید امیری بدون مکث و با بغل پای سرضرب تبدیل به گل کند. (ویدیو)

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

استقلال 2 - پرسپولیس 2 (دقیقه 3+90: مهدی قایدی) : ارسال وریا غفوری از جناح راست زمین در محوطه جریمه به مهدی قایدی رسید که سرتوپ و شوت زمینی او وارد دروازه پرسپولیس شد. (ویدیو)

لحظات حساس :

دقیقه 3: شوت زمینی سرلک دقت لازم را نداشت و در اختیار مظاهری قرار گرفت.

دقیقه 15: ارسال خطرناک نعمتی از مقابل دروازه استقلال عبور کرد و به اوت کنار زمین رفت.

دقیقه 19: حمله سریع بازیکنان پرسپولیس نزدیک بود گل اول این تیم را به همراه داشته باشد که سانتر کوتاه احمد نوراللهی و ضربه سر مهدی عبدی با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه 24: چرخش نوراللهی در محوطه جریمه استقلال و شوت زمینی او از کنار دروازه این تیم رد شد.

دقیقه 35: ارسال کنعانی زادگان از پشت محوطه جریمه به بعد از تیرک دوم دقت لازم را نداشت تا ضربه سر مهدی عبدی هم بی ثمر باشد و توپ به اوتِ کنار زمین برود.

دقیقه 43: ارسال سعید آقایی از روی ضربه ایستگاهیِ سمت چپ زمین و ضربه سر بی دقت مهاجم پرسپولیس به پشت محوطه آمد و به سرلک رسید که شوت او با اختلاف زیادی از دروازه استقلال راهی اوت شد.

دقیقه 45: نوراللهی پشت محوطه جریمه استقلال صاحب توپ شد که چرخش و شوت فنی پای چپ او را مظاهری در دو مرحله جمع کرد.

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

دقیقه 55: مهدی عبدی با فرار از وسط زمین در آستانه تک به تک شدن با مظاهری بود که غلامی او را متوقف کرد تا داور به مدافع استقلال کارت زرد نشان دهد.

دقیقه 56: کامیابی نیا با توپ ربایی وارد محوطه جریمه استقلال شد و از بین نادری و مرادمند عبور کرد و در موقعیت تک به تک با مظاهری قرار گرفت که پاس در عرض او توسط مدافعان آبی پوش دفع شد.

دقیقه 58: شوت راه دور نادری دقت لازم را نداشت و با اختلاف زیادی از دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 61: مهدی عبدی با توپ گیری عالی از مرادمند موقعیت گلزنی برای پرسپولیس خلق کرد و در موقعیت تک به تک با مظاهری با سه سر توپ مقابل غلامی و گلر استقلال توپ را به نوراللهی رساند که شوت او از مقابل دروازه خالی تبدیل به گل نشد و با تکل به موقع و نجات دروازه تماشایی مسعود ریگی به کرنر رفت.

دقیقه 61: ارسال تند و تیز وحید امیری از روی کرنر را مظاهری دفع کرد.

دقیقه 63: ضربه ایستگاهی نوراللهی پس از برخورد به دیوار دفاعی بازیکنان استقلال در اختیار مظاهری قرار گرفت.

دقیقه 67: فرصت فوق العاده گلزنی برای پرسپولیس را نوراللهی هدر داد و شوت او در موقعیت تک به تک با مظاهری با اختلاف زیاد از بالای دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 75: شوت زمینی کامیابی نیا از پشت محوطه جریمه دقت و قدرت لازم را نداشت و توسط مظاهری جمع شد.

دقیقه 80: ضربه سر مطهری روی ارسال دانشگر از کنار دروازه پرسپولیس راهی اوت شد.

دقیقه 82: ارسال فرشید اسماعیلی به محوطه جریمه پرسپولیس را حامد لک دفع کرد.

دقیقه 87: پهلوان از پشت محوطه جریمه شوت زنی کرد که ضربه او بی حاصل بود و به اوت رفت.

دقیقه 89: حرکت تیمی خوب از بازیکنان پرسپولیس فرصت گلزنی عالی برای این تیم خلق کرد که پاس در عمق رمضانی و شوت سعید آقایی از زاویه بسته را مظاهری در دو مرحله جمع کرد.

دقیقه 2+90: اشتباه در خط دفاعی پرسپولیس نزدیک بود دوباره کار دست این تیم بدهد که شوت مطهری به مقابل دروازه خالی پرسپولیس توسط دیاباته تبدیل به گل شد ، اما کمک داور دوم آفساید مهاجم آبی پوش را گرفت.

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

در حاشیه :

* ترکیب استقلال در دربی نسبت به دیدار اخیرش مقابل آلومینیوم دو تغییر داشته که محمد نادری و آرش رضاوند به ترتیب جانشین محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی شده اند.

* پرسپولیس نسبت به بازی گذشته اش برابر سپاهان یک تغییر برای دربی در ترکیبش ایجاد کرده که سعید آقایی و مهدی عبدی به جای علی شجاعی و امید عالیشاه بازی می کنند.

* شیخ دیاباته با وجود گمانه زنی های زیاد به ترکیب استقلال نرسید و نیمکت نشین است.

* علی شجاعی بخاطر آسیب دیدگی که در دیدار با سپاهان با آن مواجه شد ، از فهرست پرسپولیس در دربی جا ماند.

* محمد انصاری پس از مصدومیت طولانی مدت امروز برای نخستین بار در فصل جدید به لیست پرسپولیس اضافه شده است.

* کانون هواداران دو باشگاه طرح های موزائیکی و پرچم های بزرگی را روی سکوهایی که روبه روی دوربین های تلویزیونی هستند ، انداخته اند.

* محمود فکری و یحیی گل محمدی قبل از شروع بازی به سمت هم رفتند و با یکدیگر خوش و بش کردند.

* در دقیقه 10 برخورد توپ با امیری در محوطه جریمه پرسپولیس روی ارسال نادری صحنه مشکوک به خطای هند پنالتی رقم زد که داور دستور به ادامه بازی داد.

* محمود فکری بخاطر ندادن کارت به سید جلال حسینی بخاطر خطا روی مطهری به داوری معترض شد که ادامه اعتراضات او یک کارت زرد برای سرمربی استقلال به همراه داشت.

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

گزارش بازی استقلال و پرسپولیس

  • تاریخ: دوشنبه, 22 دی 1399
  • برگرفته از: ورزش سه

این مطلب مفید بود؟
(2 رای)
100%

نوشتن نظرات

توجه : نظرات حاوی الفاظ نامناسب ، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.


تصویر امنیتی