ثبت بیوگرافی در گوگل
ثبت بیوگرافی در ویکی پدیا
تبلیغات

در این مطلب جدید در سال 1403 و سال 2024 ، در ادامه با بیوگرافی کامل وحید جعفری طراح صحنه سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مهدی جعفری طراح صحنه با شما در نم نمک خواهیم بود.

زندگینامه وحید جعفری طراح صحنه و همسرش(Mehdi Jafari)

  • نام اصلی : مهدی جعفری
  • متولد : دهه شصت تهران
  • مرگ : 21 مهر 1398 کرج
  • علت مرگ : سوختگی
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پیشه : طراح صحنه
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1390 تاکنون

بیوگرافی کامل وحید جعفری طراح صحنه

وحید جعفری متولد دهه 60 در تهران طراح صحنه و لباس سینما و تلویزیون ایران است.بیوگرافی وحید جعفری طراح صحنه و همسرش + علت مرگبیوگرافی وحید جعفری طراح صحنه و همسرش + علت مرگ

وحید جعفری - Mehdi Jafari

وحید جعفری - Mehdi Jafari

شروع فعالیت

وی کار حرفه ای خود را از تلویزیون آغاز کرد و سال 1390 در سریال سه پنج دو به کارگردانی حسین سهیلی زاده به عنوان دستیار صحنه فعالیت داشته است.این هنرمند سابقه همکاری در سریال های مدینه و پایتخت را در کارنامه داشت.

وضعیت ازدواج و همسر وحید جعفری طراح صحنه

او ازدواج کرده و متاهل بود.

از همسر و فرزندان وحید جعفری اطلاعات دقیق تری در دست نیست.

وحید را بیشتر بعنوان دستیار صحنه می شناسیم ، اما در حرفه های دیگری چون دستیار صحنه به عنوان مدیر صحنه و طراح صحنه نیز در سینما و تلویزیون فعالیت داشته است. مهم ترین اثر این هنرمند پشت صحنه ، در حرفه مدیر صحنه ، سریال بچه های نسبتا بد است و مهم ترین اثر ودیگرش در حرفه طراح صحنه ، فیلم آقای الف است.

وحید جعفری و سیروس مقدم

وحید جعفری و سیروس مقدم

درگذشت بر اثر سوختگی

وحید جعفری طراح صحنه جوان سریال خواب زده بر اثر سوختگی زیاد در 21 مهر 98 بیمارستان درگذشت.

الهام غفوری تهیه کننده سریال خواب زده به کارگردانی سیروس مقدم گفت : متاسفانه وحید جعفری طراح صحنه پروژه تلویزیونی «خواب زده» به دلیل سوختگی ناشی از حادثه ای که روز گذشته در لوکیشن این سریال رخ داد در بیمارستانی در کرج درگذشت.

علت اتفاق

غفوری درباره دلیل قطعی آتش سوزی در لوکشین سریال خواب زده خاطرنشان کرد : واقعیت امر هنوز خودمان هم نمی دانیم چرا این آتش سوزی رخ داده است ، از دیروز تمامی عوامل درگیر بیمارستان بودیم و هنوز زمان تحقیقات کافی برای این اتفاق را نداشته ایم اما به زودی بررسی های لازمه جهت پیگیری دلیل این اتفاق صورت خواهد گرفت.

علت مرگ وحید جعفری طراح صحنه سریال خواب زده

علت درگذشت وحید جعفری طراح صحنه سریال خواب زده


منابع : نم نمک | وحید جعفری طراح صحنه اینستاگرام/ وحید جعفری طراح صحنه فیسبوک/ صفحه شخصی وحید جعفری طراح صحنه/وحید جعفری طراح صحنه ویکی پدیا/ وحید جعفری طراح صحنه تلگرام

بیوگرافی

پیج اینستاگرام نم نمک

این مطلب مفید بود؟
(15 رای)
85.4%

نظر دادن